Izvanučionička nastava na PMF-u

Autor: Patricija Husajina, 22. 5. 2023.

Izvanučionička nastava na Prirodoslovno-matematički fakultet  u Zagrebu

Dana 5. svibnja 45 učenika naše škole išlo je na izvanučioničku nastavu na PMF u Zagreb gdje se održavala manifestacija Dan i noć na PMF-u. Učenici su bili podijeljeni u četiri skupine (matematika, kemija, biologija i geologija ). Pratnja skupinama učenika bile su učiteljice Gordana Zvošec, Tihana Srpak, Mateja Čerepinko i psihologinja Magdalena Lipić.

Studenti i profesori iz fakulteta priredili su mnogo različitih i zabavnih igara i radionica za sve učenike, ali i učitelje. Od fizike i matematike do biologije i geografije učenici imali su mogućnost isprobati sve radionice. Radionice su bile prilagođene svim učenicima te vjerujemo da su se naši učenici zabavili i ponešto naučili.

Bilo nam je vrlo zabavno i poučno. Veselimo se još mnogim izletima, a nadamo se da će još nekoji od izleta biti opet na PMF.

(Zara Jevtić, Vana Gal)