Likovno-literarni natječaj

Autor: Patricija Husajina, 12. 5. 2023.

Poj riči materinske

OŠ Primošten svake godine raspisuje likovno-literarni natječaj „Poj riči materinske“. Za natječaj dolaze u obzir pjesme pisane na lokalnom govoru i pjesme pisane na hrvatskom književnom jeziku. Zadana tema u okviru likovnog natječaja je „Ex Libris“ s maksimalnim formatom papira 10x15 cm.

Na natječaj je ove godine pristiglo preko 300 radova iz RH, Bosne i Hercegovine i Srbije (Vojvodina).

I učenici OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica sudjelovali su na ovom natječaju. Po prvi puta okušali su se u Ex Librisu te su posebno ponosni na pohvalu koju je dobila učenica Greta Zamuda, 3.a. Njezina mentorica je učiteljica Ljiljana Rinkovec.

fotografije možete pogledati na LINKU.