Proljetni praznici

Autor: Patricija Husajina, 18. 4. 2023.

Karate klub Globus - Mala Subotica u našoj školi

U četvrtak 13. travnja u sklopu projekta Proljetni sportski praznici 2023. u našoj školi održao se nezaboravan sportski događaj. Učenici su imali priliku upoznati se sa sportom karate kroz prezentacije koju su održali članovi Karate kluba Globus - Mala Subotica.

Pod vodstvom trenera Tomislava Magdalenića i asistenata učenici su mogli uživo vidjeti i iskusiti karate u svom najboljem obliku. Vrhunski karatisti predstavili su natjecateljski dio sporta, a učenici su se potom sami okušali u borbama. Bilo je oduševljenja, uzbuđenja i puno zabave za sve prisutne.

Projekt Proljetni sportski praznici 2023. provodi se u našoj školi tijekom proljetnih praznika i vode ga učitelji tjelesne i zdravstvene kulture Dora Puklek i Davor Puklek.

Karate klub Globus - Mala Subotica poziva sve zainteresirane na međunarodno karate natjecanje koje će se održati u našoj sportskoj dvorani u subotu 22. travnja. Ovo je sjajna prilika da se uživo iskusi jedan od najpopularnijih borilačkih sportova. Vidimo se na natjecanju!
Klikom na fotografiju otvara se galerija fotografija.

(Dora Puklek)