Terenska

Autor: Patricija Husajina, 5. 6. 2024.

Terenska nastava učenika 2. a i 2. b razreda u Čakovec

Učenici 2. razreda Osnovne škole Tomaša Goričanca Mala Subotica sa svojim učiteljicama 4. 6. 2024. vlakom su doputovali u Čakovec. Učenici su ponovili stečeno znanje  nastave Prirode i društva  o prometu. Uz stručno vodstvo zaposlenika Hrvatskih željeznica upoznali su što sve ima željeznički kolodvor te uočili razliku između kolosijeka i perona, strojovođe i vlakovođe...  Šetnjom kroz grad uočavali su razlike sela i grada te posjetili tržnicu, crkvu  sv. Nikole, autobusni kolodvor te trgove u gradu. Nakon druženja,  igre u parku  i slatkog zadovoljstva vlakom su se  sretni i zadovoljni vratili. Neki su se učenici prvi put vozili vlakom pa je uzbuđenje bilo potpuno.

Klikom na sliku otvara se galerija fotografija