“Scary stories”

Autor: Patricija Husajina, 28. 5. 2024.

Petak 24.5. i subotu 25.5. učenici grupe Mladi biolozi, u pratnji učiteljice Mateje Čerepinko, s ostalim školama članicama Zajednice škola Rezervata biosfere Mura – Drava - Dunav na području Međimurske županije, proveli su na kampiranju na Matulovom gruntu. U petak su prvo naučili postavljati šatore u Kojima će spavati, nakon toga su imali radionicu s članovima HGSS-a i navečer radionicu na engleskom “Scary stories”.U subotu prijepodne imali su radionicu Invazivne vrste, gdje su naučili puno toga. Svi su se zabavili i družili te vjerujem da će ova dva dana svima zauvijek ostati u sjećanju.

Marta Škvorc, 8.c

Klikom na link otvara se galerija fotografija