Pipi Duga Čarapa

Autor: Patricija Husajina, 28. 5. 2024.

Razredna nastava matične škole u Zagrebu

Pipi Duga Čarapa kazališna je predstava u Kazalištu Trešnja zbog koje su učenici od 1. do 4. razreda prošlog petka posjetili Zagreb.
Kazalište Trešnja omiljeno je kazalište kojem se uvijek rado vraćamo zbog maštovitih predstava. Tako je bilo i ovaj put. Predstava o nezaboravnim i neobičnim avanturama hrabre i
energične djevojčice s riđim pletenicama oduševila je učenike. Da posjet bude nezaboravan, pridonijelo je i zaustavljanje u McDonald'su gdje smo ručali.
Učenici su se u pratnji svojih razrednica vratili u poslijepodnevnim satima, a djelić atmosfere pogledajte u galeriji slika.
(Nina Cmrečak)
Klikom na link otvara se galerija fotografija