LOGO LIGA

Autor: Patricija Husajina, 8. 5. 2024.

Hrvatska logo liga

Dana 25. ožujka učenici naše škole sudjelovali su na posljednjem 5. kolu ovogodišnje Hrvatske logo lige. Riječ je o natjecanju u programiranju u programskom jeziku Logo na kojem mogu sudjelovati svi učenici od 1. do 8. razreda osnovnih škola Republike Hrvatske, a svako kolo traje tri puna sata.

Ekipa je u svojoj drugoj godini sudjelovanja nakon svih 5. kola osvojila 20. mjesto (ispred njih je 12 informatičkih klubova i samo sedam osnovnih škola) od ukupno 32 ekipe koje su prijavile ukupno 288 učenika.

Hvala školi na ukusnom iznenađenju i čestitamo učenicima na odličnim rezultatima te im želimo puno znanja i spretnosti iduće godine.

Učenike je pripremao učitelj Kristijan Sabolčec

Klikom na link otvara se galerija fotografija.