PRVI DAN NASTAVNE GODINE 2024./2025.

Autor: Unknown , 4. 9. 2024.

Dragi učenici, poštovani roditelji, staratelji i udomitelji!

Početak je nove nastavne godine 2024./2025. Nastavna godina započinje u ponedjeljak 9. rujna 2024. Učenike molimo da prvi dan sa sobom ponesu papuče, bilježnicu te pribor za pisanje. Vozni red autobusa za prvi dan nalazi se u prilogu.

MATIČNA ŠKOLA

Udžbenici će dočekati učenike od 2. do 8. razreda na školskim klupama pa preporučujemo ponijeti i školsku torbu.

Učenicima prvih razreda udžbenici će biti podijeljeni na prvom roditeljskom sastanku.

Učenici prvih razreda u matičnu školu u Malu Suboticu dolaze u 8.30 sati. Po učenike prvih razreda dolaze roditelji u 10:00 sati. Za dobrodošlicu učenicima prvih razreda pobrinuli su se učenici petih razreda koji su pripremili kratak prigodni program.

Učenici jutarnje smjene u školu dolaze u 8:00 sati. Nastava će se prvog dana održavati do 10:20 sati.

Učenici poslijepodnevne smjene u školu dolaze u 10:30 sati. Nastava će im prvog dana završiti u 12:50 sati.

PODRUČNA ŠKOLA

Učenici prvih razreda dolaze u školu prema rasporedu, gdje će ih dočekati njihove učiteljice.

Jutarnja smjena (1.d, 2.d, 3.d, 4.d)  počinje u 7:15 sati, a završava u 9:45 sati. Poslijepodnevna smjena (1.c, 2.c, 3.c, 4.c) počinje u 10:10 sati, a završava u 12:35 sati.

Molimo učenike i roditelje za strpljenje i razumijevanje u prvom tjednu nastave zbog mogućih kašnjenja autobusa.