Reptilomanija+

Autor: Patricija Husajina, 28. 5. 2024.

U srijedu 22. svibnja članovi grupe Mladi biolozi su zajedno s učiteljicom Matejom Čerepinko i učenicima OŠ Hodošan i njihovom učiteljicom bili na izložbi „Reptilomanija+“ u organizaciji Veterinarskoga fakulteta u Zagrebu. ​Na izložbi su vidjeli razne reptile, kao što su iguane, gušteri, zmije, cvrčci, žohari, žabe i tarantule. Nakon razgledavanja neki od učenika fotografirali su se sa zmijom u rukama, što je bio i razlog dolaska nekih od njih. Voditeljice izložbe potom su održale radionicu o parazitima reptila te o brizi za reptile. Mnogim učenicima ovo je bila odlična prilika za upoznavanje drugih te najduži put vlakom koji su doživjeli.

(Mia Medvedec, 8.c)

Klikom na link otvara se galerija fotografija