Natjecanje iz njemačkog jezika

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 26. 2. 2018.

Laura prva u županiji

U srijedu 21. veljače 2018. u Osnovnoj školi Ivanovec održano je županijsko natjecanje iz njemačkog jezika. Vremenski uvjeti toga dana nisu išli nikome na ruku, ali to nije spriječilo sudionike natjecanja da dobro napišu ispit iz njemačkog jezika. Učenica koja je posebno pokazala zavidno znanje u njemačkom jeziku bila je upravo naša učenica osmog razreda Laura Štampar. Sav taj trud nije bio beskoristan, a zna to dobro i Laurina mentorica učiteljica njemačkog jezika Mirjana Janković koja svoje dugogodišnje iskustvo i znanje pokazuje upravo na ovaj način. Laura se natjecala u  kategoriji učenika koji su učili njemački jezik kao izborni jezik od četvrtog razreda, još jedan razlog velikom uspjehu koji je postigla.

U ime svih nas velika čestitka. Bodrit ćemo vas i dalje u vašem radu i nestrpljivo očekujemo rezultate daljnjeg natjecanja.

Natjecanje iz njemačkog jezika

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 26. 2. 2018.

Laura prva u županiji

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.