GOSPODARSKA ŠKOLA ČAKOVEC

Autor: Magdalena Lipić, 16. 4. 2019.

Image result for gospodarska škola čakovec

Dan otvorenih vrata Gospodarske škole Čakovec

Poštovani,

bliži se vrijeme kada će učenici osmih razreda i njihovi roditelji trebati donijeti odluku o odabiru budućeg zanimanja kojim će se baviti u svojem životu.

Kako bi učenicima olakšali donošenje tako važne odluke Gospodarska škola otvara vrata svim zainteresiranim učenicima osnovnih škola.

Dan otvorenih vrata Gospodarske škole održat će se 7. svibnja 2019. godine u vremenu 11 do 16 sati. Tijekom dana otvorenih vrata škole provodit će se razne radionice u području poljoprivrede, prometa, tekstila i kože te osobnih usluga. Također će se održati modna revija učeničkih radova u sklopu projekta „Postani kreativan“ u kojem su učenici osnovnih škola izradili skice odjevnih predmeta, a učenici naše škole najbolje radove sašili. Učenici čiji radovi su proglašeni najboljima dodijelit ćemo Modni oskar kao nagradu za uloženi trud i kreativnost.

U sklopu Dana otvoreni vrata škole svi učenici posjetitelji imati će prilike porazgovarati s poduzetnicima te iz prve ruke saznati sve o radnom procesu, uvjetima na radu, mogućnostima stipendiranja i ostalo.

Pozivamo učenike osmih razreda vaše škole da taj dan posjete Gospodarsku školu te da budu dio strukovnog obrazovanja u koje se posljednjih godina ulaže mnogo truda.

Vidimo se u Gospodarskoj školi!

Ravnatelj:

Renato Vinko, mag. ing.