Dan druženja s osmašima - GIMNAZIJA ŽIGER

Autor: Magdalena Lipić, 14. 2. 2018.

Dan druženja s osmašima - GIMNAZIJA ŽIGER

O tome se možete informirati iz prve ruke od samih profesora i učenika na prijepodnevnom susretu koji pripremamo za 17. veljače u Podrumskoj sceni Gimnazije Žiger.

Želite li napraviti izolaciju ljudskog DNK? Naučiti koristiti novi alat za grafički dizajn? Želite li se iskazati u kvizu opće kulture i osvojiti malu nagradu ili pak sudjelovati u debati i pokazati svoje govorničke vještine?

Dođite na subotnje druženje u našu školu 17. veljače 2018. u 10.00 sati. Popijte s nama sok i kavu, razgovarajte s našim profesorima, upoznajte učenike naše škole pitajte ih kako je biti učenikom naše škole. Upoznajte našu gimnaziju, saznajte po čemu smo posebni, koji predmeti su nam omiljeni te zašto nam učenje nije problem.

Steći ćete pravu sliku o nama i vidjeti da škola može biti užitak.

Vidimo se u Podrumskoj sceni Gimnazije Žiger u subotu, 17.02.2018 u 10.00.

Dan druženja s osmašima - GIMNAZIJA ŽIGER

U današnjem suvremenom svijetu toliko smo toga podesili svojim željama i mogućnostima, da smo ponekad i prešli granice zdravog i dobrog življenja. No možemo li optimizirati školovanje svoje djece? Možemo li im omogućiti da svaki dan provedu u zadovoljstvu, a istovremeno da učinkovito stječu znanja potrebna za cijeli život? Svakako! U Gimnaziji Žiger postoji izgrađen sustav u kojem se obrazovanje provodi na sustavan način, bez prisile, u pozitivnom radnom okruženju, razvojem različitih vještina, usvajanjem znanja na najbolji mogući način.

Steći ćete pravu sliku o nama i vidjeti da škola može biti užitak.

Vidimo se u Podrumskoj sceni Gimnazije Žiger u subotu, 17.02.2018 u 10.00.

Priloženi dokumenti:
unnamed.jpg (254.19 KB)