GASTROMANIJA - Srednja škola Prelog

Autor: Magdalena Lipić, 24. 4. 2017.

GASTROMANIJA

-  Srednja škola Prelog   -

Poštovani,

četvrtu godinu za redom Srednja škola Prelog organizira Gastromaniju. Radi se o gastronomskoj manifestaciji škole koja će se ove godine održati u subotu, 6. svibnja 2017. godine u vremenu od 8.00 do 11.30 sati na Trgu Slobode u centru grada Preloga.

Gastromanija je natjecanje učenika i nastavnika u pripremanju hrane u kotlićima na otvorenom . Ove godine pripremamo „temfanje“ (piletina u umaku od vrhnja) s tjesteninom.

Kao i svake godine do sada, tako je i ove naša velika želja da na Gastromaniju dođu i učenici vaše osnovne škole, a sve sa ciljem upoznavanja s Srednjom školom Prelog, njenim učenicima i nastavnicima, te konceptom rada. Uz to, želimo da se lijepo druže i zabave uz glazbu, hranu i raznovrsne i brojne radionice koje pripremamo.

Učenicima osnovnih škola ujedno dajemo mogućnost, ako to žele, da zajedno s nama i kuhaju. Naime, u sedam timova koliko ih imamo, svake godine ulazi i po jedan predstavnik osnovnih škola.

Voditelj projekta Gastromanija:                                            Ravnatelj:

Sanja Pigac, prof. mentor                                                  Tomislav Gregur, prof.