Upis učenika osmih razreda u deficitarna zanimanja

Autor: Magdalena Lipić, 2. 3. 2017.

Upis učenika osmih razreda u deficitarna zanimanja

Hrvatski zavod za zapošljavanje - područni ured Čakovec objavio je popis deficitarnih zanimanja za upis prvi razred srednje škole u šk.god. 2017./2018.

1. ZIDAR

2. TESAR.

3. BRAVAR

4. AUTOLAKIRER

5. OBUĆAR

Upisom u deficitarna zanimanja učenici ostvaruju određene poticaje, a HZZ financira troškove pregleda učenika na medicini rada. Više o svemu pročitajte u priloženom dokumentu.

Upis učenika osmih razreda u deficitarna zanimanja

Hrvatski zavod za zapošljavanje - područni ured Čakovec objavio je popis deficitarnih zanimanja za upis prvi razred srednje škole u šk.god. 2017./2018.

1. ZIDAR

2. TESAR.

3. BRAVAR

4. AUTOLAKIRER

5. OBUĆAR

Upisom u deficitarna zanimanja učenici ostvaruju određene poticaje, a HZZ financira troškove pregleda učenika na medicini rada. Više o svemu pročitajte u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Deficitarna_zanimanja.pdf (102.09 KB)