Prezentacija srednjih škola Međimurske županije

Autor: Magdalena Lipić, 29. 5. 2016.

Prezentacija srednjih škola Međimurske županije

Prezentacija srednjih škola Međimurske županije i njihovih obrazovnih programa održat će se u tri centra u Međimurskoj županiji.

• U Čakovcu, 1. lipnja 2016. godine s početkom u 18:00 h (koordinator Gimnazija Josipa Slavneskog Čakovec)
  • U Murskom Središću, 2. lipnja 2016. godine s početkom u 18:00 h (koordinator Tehnička škola Čakovec)
  • U Prelogu, 3. lipnja 2016. godine s početkom u 18:00 h (koordinator Srednja škola Prelog)

(* mjesto održavanja je navjerojatnije športska dvorana u navedenim mjestima)

Predstavljanje je namijenjeno učenicima osmih razreda i njihovim roditeljima, a uz kratku prezentaciju svih škola, učenicima i roditeljima bit će omogućeni i osobni kontakt s ravnateljima škola i njihovim stručnim suradnicima, kako bi mogli dobiti izravna odgovore na sva pitanja koja ih zanimaju.