> Natjecanja

LiDraNo

Autor: Sanja Posavec, 3. 3. 2016.

Županijska smotra LiDraNo

Na Županijskoj smotri LiDraNo, koja se održala 2. ožujka u čakovečkom Centru za kulturu, predstavile su se dvije učenice. Učenica 7. razreda Severina Lajtman sa svojim je pojedinačnim scenskim nastupom - kazivanje pjesme Dotepenec Ivice Jembriha - pozvana na državnu smotru LiDraNo, a mentor joj je učitelj Božidar Vadlja. Učenica 7. razreda Lana Lacković predstavila se samostalnim novinarskim radom - člankom Sobočki fašjek. Njezina je mentorica učiteljica Sanja Posavec.

Na međužupanijskoj smotri sudjelovale su učenice Milena Valadžija (literarni rad, mentorica Ljerka Jezernik) i Mia Vugrinec (novinarski rad, mentorica Sanja Posavec).