Matematika i fizika

voditeljica Ruža Puklek – učiteljica matematike i fizike

Dodatna nastava iz matematike u našoj školi provodi se više od deset godina. U tu nastavu uključuju se učenici koji su matematički nadaredni, a vode ih učitelji matematike Ružica Puklek i Kristijan Jabuka Smiljanić. Učenici rješavaju složenije zadatke, matematičke križaljke, igraju društvene igre, organiziraju matematičke kvizove, prate matematičke časopise i pripremaju se za školska, županijska pa i regionalna i državna natjecanja, na kojima sudjeluju svake godine. Isto tako napredni matematičari naše škole unatrag nekoliko godina uspješno sudjeluju u međunarodnom natjecanju „Klokan bez granica“. U školi je bilo puno dobrih matematičara, a spomenut ćemo samo one koji su postigli najbolje rezultate na državnim natjecanjima. To su: Sanjin Nestić i Domagoj MIhalic. Učenik Ivan Panić je sa svojom radnjom iz fizike postigao veliki uspjeh plasiravši se među četiri najbolja rada u državi.