LITERARNA GRUPA
voditeljica Ljerka Jezernik - učiteljica hrvatskog jezika

Literarna grupa naše škole broji svega 14 učenika.

Rad na proznim tekstovima te na tekstovima proze zaista interesira učenike, tako da prikupljamo puno materijala koji ćemo dok dođe vrijeme slati na brojne natječaje. Radove ćemo također izlagati u našem školskom listu, na školskim priredbama te izvan škole u mnogim novinama.

Usavršujemo i svoja znanja odlaskom izvan škole. Tako smo posjetili najveći sajam knjiga, tzv. Interliber u Zagrebu gdje smo stekli mnogo novih iskustava birajući i motreći knjige prema vlastitim interesima.

Također smo razgovarali s poznatim književnicima Sanjom Pilić i Mirom Gavranom kojima smo poželjeli puno sreće u daljnjem radu.

Na literarnoj grupi uvijek sve spajamo ugodno s korisnim, tako da nam odličnog raspoloženja i dobre volje za rad nikad ne nedostaje.