LIKOVNA GRUPA

voditeljica Ruža Hajdinjak - učiteljica likovne kulture

Likovna grupa učenika nižih razreda okuplja djecu koja pokazuju sklonost likovnom stvaralaštvu. Učenici crtaju, slikaju i modeliraju.

Najuspješnije radove izlažu na školskom hodniku. Učenici često šalju svoje likovne radove na razne likovne natječaje.

I učenici od 5. do 8. razreda mogu izabrati likovnu grupu kao izvannastavnu aktivnost. Radovi učenika krase školske hodnike.

Učenici redovito sudjeluju na likovnim natječajima. Na njima su do sada osvojili pregršt vrijednih nagrada, pohvala i diploma.

U foto - galeriji "IZRADA BOŽIĆNOG NAKITA" pogledajte naše vrijedne ruke pri izradi nakita.