Engleski jezik

voditelj Marko Kokot – učitelj engleskog jezika

Dodatnu nastavu iz engleskog jezika pohađaju učenici iz razredne i predmetne nastave. Nastavi se priključuju napredniji i zainteresirani učenici. Kod učenika od prvog do četvrtog razreda težište dodatne nastave je na igri, različitim pričama i dramatizacijskim tekstovima. U velikoj mjeri koriste se i multimedijski materijali. Učenici sedmih i osmih razreda imaju težište nastave na studijskom radu, jer u osmom razredu sudjeluju na školskom natjecanju iz engleskog jezika. Učenici su prvi put sudjelovali na natjecanju 2008. godine. Osnovni cilj dodatne nastave je proširivanje znanja stečenih na redovnoj nastavi, motiviranje učenika za daljnje samostalno učenje i strani jezik općenito.