Sveti Nikola u našoj školi

Autor: Nikolina Hampamer, 15. 12. 2011.

Sveti Nikola u našoj školi

Bilo je to 6. prosinca u utorak imali smo hrvatski.U jednom trenutku došao je Krampus i Sveti Nikola.Podijelio je slatkiše,bili smo veseli.Krampus je stalno bio nemiran.Sveti Nikola pitao nas je ako smo bili dobri,i još mnogo pitanja.Krampus se jako bojao Svetoga Nikole.Kad su otišli svi smo se samo smijali.Naša dobra učiteljica dopustila je da pod satom jedemo slatkiše.Bilo nam je zabavno.

Katarina Šegović 5.a

Sveti Nikola u našoj školi

Dana 6.12. našu školu posjetio je Sveti Nikola,a sa njim je došao i Krampus.Sva djeca škole su im se jako obradovala i veselila.Puno je razgovarao s nama i svima nam je darovao slatkiš.Krampus koji je trebao biti strašan ustvari je bio smiješan i nitko od nas ga se nije bojao.Nakon podjele slatkiša morao je otići kako bi posjetio drugu djecu.Nadamo se da će nas i druge godine posjetiti i razveseliti.

Hana Kocijan 5.a

Sveti Nikola u našoj školi

U utorak 6. prosinca 2011. godine našu je školu posjetio Sveti Nikola.Na sebi je imao bijelu haljinu sa crvenim plaštom na kojemu su bili zlatni ukrasi.Na licu mu je bila bijela brada.Došao je sa svojim Krampusom koji je bio prilično dobar.Sveti je Nikola obišao sve razrede.Svakom je djetetu pa tako i nama poklonio mali slatkiš. Imao je i svoju pomoćnicu,našu školsku pedagoginju.Nakon malog razgovora,on je otišao a mi smo nastavili s nastavom grickajući slatkiše koje nam je Sveti Nikola poklonio.

Emina Pintarić 5.a

Sveti Nikola u našoj školi

Autor: Nikolina Hampamer, 15. 12. 2011.

Katarina Šegović 5.a

Hana Kocijan 5.a

Emina Pintarić 5.a

« Travanj 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.