preskoči na sadržaj

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

 > Naslovnica
Vijesti

Županijsko natjecanje ŠSD osnovnih i srednjih škola Međimurja u krosu

Autor: IVA Mihalic Krčmar, 24. 10. 2019.

Naši učenici izvanredni, osvojili brončanu medalju, a učenik Tino Švenda bio prvi u kategoriji 5. i 6. razreda

U četvrtak, 24.10.2019. na terenima uz Muru u Podturnu održalo  se Županijsko prvenstvo u krosu za reprezentacije osnovnih i srednjih škola Međimurja. Nastupilo je nešto manje od 300 trkača iz 18 osnovnih i 7 srednjih škola Međimurja.

Naši učenici ŠSD Ftiči nastupili su u kategorijama:

 

5. i 6. razred učenici:

Tino Švenda - izvanrednim nastupom osvojio 1. mjesto, Romeo Horvat -  3. mjesto, Tin Horvat - 42. mjesto i David Žinić - 50. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojili su 3. mjesto.

5. i 6. razred učenice:

Ela Grašić - 11. mjesto, Tiana Režek - 23. mjesto, Paulina Cirkvenčić - 24. mjesto i Sara Camatta - 51. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojile su 6. mjesto.

7. i 8. razred učenici:

Noah Juras - 12. mjesto,  Marko Toplek - 15. mjesto, Leo Martinec - 17. mjesto, Lovro Hadeljan - 57. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojili su 4. mjesto.

7. i 8. razred učenice:

Ana Goričanec - 3. mjesto,  Marta Žulić - 21. mjesto, Petra Balog - 24. mjesto, Ana Horvat - 27. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojile su 4. mjesto.

Voditelj ekipe: Dora Puklek, prof.

LINK na slike!




Vijesti

Županijsko natjecanje ŠSD osnovnih i srednjih škola Međimurja u krosu

Autor: IVA Mihalic Krčmar, 24. 10. 2019.

Naši učenici izvanredni, osvojili brončanu medalju, a učenik Tino Švenda bio prvi u kategoriji 5. i 6. razreda

U četvrtak, 24.10.2019. na terenima uz Muru u Podturnu održalo  se Županijsko prvenstvo u krosu za reprezentacije osnovnih i srednjih škola Međimurja. Nastupilo je nešto manje od 300 trkača iz 18 osnovnih i 7 srednjih škola Međimurja.

Naši učenici ŠSD Ftiči nastupili su u kategorijama:

 

5. i 6. razred učenici:

Tino Švenda - izvanrednim nastupom osvojio 1. mjesto, Romeo Horvat -  3. mjesto, Tin Horvat - 42. mjesto i David Žinić - 50. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojili su 3. mjesto.

5. i 6. razred učenice:

Ela Grašić - 11. mjesto, Tiana Režek - 23. mjesto, Paulina Cirkvenčić - 24. mjesto i Sara Camatta - 51. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojile su 6. mjesto.

7. i 8. razred učenici:

Noah Juras - 12. mjesto,  Marko Toplek - 15. mjesto, Leo Martinec - 17. mjesto, Lovro Hadeljan - 57. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojili su 4. mjesto.

7. i 8. razred učenice:

Ana Goričanec - 3. mjesto,  Marta Žulić - 21. mjesto, Petra Balog - 24. mjesto, Ana Horvat - 27. mjesto.

ukupnom poretku ekipa osvojile su 4. mjesto.

Voditelj ekipe: Dora Puklek, prof.

LINK na slike!




OBAVIJESTI
Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 12. 2014.

Ukupno: 142564
Ovaj mjesec: 2351
Danas: 59
CMS za škole logo
Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr
preskoči na navigaciju