Dan sigurnijeg interneta

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 12. 2. 2018.

Poštuj, stvaraj i poveži se

Prošlog tjedna je diljem Hrvatske, ali i u našoj školi, obilježen Dan sigurnijeg interneta.

Tema ovogodišnjeg Dana je Poštuj, stvaraj i poveži se, jer zajedno možemo učiniti Internet boljim i sigurnijim mjestom!
Naši učenici obilježili su Dan sigurnijeg interneta na satovima informatike gdje su pogledali zanimljive videe, izradili plakate, crteže, kvizove na temu sigurnosti na internetu. Naši Hrabri čuvari, učenici koji su prošli radionice Hrabrog telefona na tu temu, odradili su predavanja/radionice na satovima razrednika.

Kako bi još više shvatili koliko je bitno pravilno ponašanje na internetu, diljem škole smo ostavili tragove sa porukama, koji predstavljaju digitalne tragove koje svi mi ostavljamo na internetu.

Učeničke radove možete pogledati na LINKU, a u privitku se nalazi nekoliko kvizova naših učenika pa provjerite svoje znanje o sigurnosti na internetu

Dan sigurnijeg interneta

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 12. 2. 2018.

Poštuj, stvaraj i poveži se

« Ožujak 2024 »

Ispis statistike od 8. 12. 2014.