Autor: Magdalena Lipić, 9. 7. 2021.

Dragi učenici, roditelji, staratelji…

Kompletan popis udžbenika koji će se koristiti u školskoj godini 2021./2022. Udžbenike će učenici dobiti u školi na jesen, početkom nove školske godine. Roditelji ih ne kupuju već se financiraju sredstvima iz Državnog proračuna.

Također se u privitku nalazi i popis dodatnih materijala koji će se koristiti 2021./2022. školske godine. Roditelji sami financiraju dodatne materijale (listiće, radne bilježnice, mape...), osim ispita znanja koji se naručuju preko škole. Za kupovinu navedenih dodatnih materijala roditelji će potpisati suglasnost na početku nove školske godine.

Sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu ("Narodne novine", broj 116/18), OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica donosi odluku o korištenju dopunskih obrazovnih materijala za sljedeću školsku godinu 2021./2022.

Katalog odobrenih udžbenika za učenike s teškoćama u razvoju i darovite učenike za osnovnu školu za šk. god. 2021./2022. objavljen je u zasebnom dokumentu.

Molimo roditelje da se u slučaju nedoumice konzultiraju s razrednikom ili neka nazovu školu.

Ravnateljica: Željka Štampar Zamuda

Za popis udžbenika kliknite na fotografiju ispod.