Završna svečanost osmaša

Autor: Magdalena Lipić, 5. 7. 2021.

Završetkom školske godine došao je i kraj osnovnoškolskog obrazovanja još jedne generacije osmaša. Svaki je razred prema svojoj želji u danim okolnostima organizirao oproštaj od osnovne škole. Kratkim prigodnim programom i emotivnim riječima oprostili su se od svoje škole, ravnateljice, učitelja i svih djelatnika škole. Generacija je to koja se morala prilagoditi na jedan od najvećih izazova, a to je korona, samoizolacija i nastava na daljinu. Unatoč svemu tome uspješno su završili svoju osnovnu školu. Najuspješniji među njima primili su i prigodne nagrade. Svaki rastanak početak je nečeg novog,  stoga im želimo svu sreću, da i dalje ostanu veseli i željni novih znanja.