Zdrav način života

Autor: Patricija Husajina, 28. 5. 2021.

Svjetski dan sporta

Radi poticanja djece na bavljenje sportom i rekreacijom, u srijedu 26. svibnja učenici naše škole obilježili su Svjetski dan sporta te pokazali entuzijazam i pozitivan stav prema aktivnom i zdravom načinu života.

Dan sporta obilježen je dodatnim tjelesnim aktivnostima, na satovima tjelesne i zdravstvene kulture, igrama, šetnjom ili drugim sportskim aktivnostima. Sport utječe na pravilan rast i razvoj djece, uči ih toleranciji i osnaživanju odnosa s drugima. Bavljenjem sportom učimo biti odgovorni i poštivati jedni druge.Obilježavanjem sportskog dana diljem svijeta želi se potaknuti na pozitivni stav prema tjelesnom vježbanju te aktivnom i zdravom načinu života.

Preostale fotografije možete vidjeti klikom na LINK.