Obavijest - nastava

Autor: Patricija Husajina, 6. 5. 2021.

Poštovani učenici, roditelji i staratelji,

prema preporuci Stožera civilne zaštite Međimurske županije od ponedjeljka, 10. svibnja 2021., u svim osnovnim i srednjim školama u Međimurskoj županiji nastava će se održavati uživo.

U skladu s preporukom, za sve učenike i sve razrede OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica nastava će se od ponedjeljka odvijati prema A modelu,  u školskim učionicama.

Od svih učenika, zaposlenika škole i roditelja učenika očekuje se da i dalje primjenjuju sve prepisane epidemiološke mjere. U želji da se spriječi širenje zaraze, a da se učenici zadrže u školama do kraja nastavne godine.

Svima želim ugodan povratak u školske klupe!

Željka Štampar Zamuda