Obavijest - nastava

Autor: Patricija Husajina, 15. 4. 2021.

Poštovani učenici, roditelji, staratelji i udomitelji,

prema preporuci Upravnog odjela za obrazovanje i kulturu Međimurske županije i Stožera civilne zaštite Međimurske županije, nastava će se naredni tjedan za sve učenike od 1. do 4. razreda osnovnih škola, održavati prema A modelu, odnosno u školskim učionicama. Učenici viših razreda nastavu će pratiti prema C modelu, odnosno iz svojih domova (online).

U tjednu od 19. do 23. travnja. učenici Osnovne škole Tomaša Goričanca Mala Subotica od 1. do 4. razreda nastavu imaju u učionicama.

Autobus će voziti prema redovnom voznom redu.

Učenici od 5. do 8. razreda Osnovne škole Tomaša Goričanca Mala Subotica u tjednu od 19. do 23. travnja će nastavu imati prema C modelu (online), prema rasporedu.

Još jednom apeliram i molim učenike predmetne nastave, da se odgovorno odnose prema radu i izvršavanju svojih obaveza u on line okruženju.

Pazite na zdravlje!

Srdačan pozdrav!