Humanitarna akcija

Autor: Željka Štampar Zamuda, 1. 4. 2021.

U OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica pokrenuta je humanitarna akcija pod nazivom ''Uljepšajmo im Uskrs'', a bila je namijenjena za učenike i djelatnike OŠ Glina. Mnogobrojni učenici škole odazvali su se humanitarnoj akciji te su za svoje nepoznate prijatelje pripremili kutije s poklonima te porukama podrške i potpore. U akciju su se uključili i zaposlenici te su novčanim prilozima pripomogli sudjelovanju u humanitarnoj akciji.
Prikupljena sredstva, pokloni za učenike i pokloni za potrebe škole, dostavljeni su u OŠ Glina. Poklone su u Glinu dostavili vatrogasci DVD Mala Subotica u pratnji načelnika Valentina Škvorca, učiteljice Ive Mihalic Krčmar i ravnateljice škole Željke Štampar Zamuda.