Lidrano 2021.

Autor: Patricija Husajina, 16. 3. 2021.

Županijska smotra LiDraNo

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica i ove godine ima svoje predstavnike na županijskoj smotri LiDraNo i to u literarnom i novinarskom izrazu. Nakon uspješno održane međuopćinske smotre u veljači Povjerenstvo za literarni izričaj odabralo je za županijsku smotru koja će se održati 16. ožujka 2021. dva literarna rada učenika naše škole. Rad učenika Vilija Markača (5.a) Školski vrtuljak (mentorica: učiteljica Nevenka Polanec-Petek) i rad učenice Zite Zamuda (6.a) Mirisi i dodiri ne putuju internetom, (mentorica: učiteljica Nikolina Hampamer).

U kategoriji novinarskih radova odabrana je radio emisija Medijske grupe naše škole zanimljivog naslova i sadržaja Kihnem, stresem i podnesem. Redakciju predstavljaju: Corina Kovačić, Marija Šergić, Vida Ciglar, Zita Zamuda, Aida Trstenjak, Ema Horvat, Lara Berend, Lara Držanić (voditeljice i mentorice: učiteljica Nikolina Hampamer i učiteljica Iva Mihalic Krčmar.

(Nevenka Polanec- Petek)