Etwinning projekti

Autor: Patricija Husajina, 15. 3. 2021.

Etwinning projekti

OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica uključila se u obilježavanje Godine čitanja 2021. u skladu s Nacionalnom strategijom za promicanje čitanja radi razvoja kulture čitanja i čitalačke pismenosti. Aktivnosti kojima potiče čitanje, želja za stjecanjem znanja i kreativnosti već su se počele realizirati, a u njih su uključeni učenici svih razreda. S tim ciljem naša se  škola uključila i u eTwinning projekt Godina čitanja 2021. unutar kojeg će sve naše spomenute aktivnosti biti objedinjene na jednome mjestu i podijeljene sa školskim knjižničarima iz ostalih dijelova Hrvatske.

Osim navedenog projekta, knjižničarka naše škole Patricija Husajina pokrenula je i školski projekt Enriching Library through School actions (Obogaćivanje knjižnice putem školskih aktivnosti) na kojem će se na jednome mjestu prikazati aktivnosti u kojima sudjeluju učenici i knjižnica naše škole u suradnji s drugim knjižnicama i organizacijama (profitne i neprofitne)

(Patricija Husajina)