Neplivači

Autor: Patricija Husajina, 19. 2. 2021.

OBUKA NEPLIVAČA

Učenici 3. razreda naše škole 17. i 18. veljače 2021.  započeli su obukom neplivača na Gradskim bazenima „Marije Ružić“.  Kompletnu organizaciju i provedbu programa provodi Međimurski školski sportski savez, a učenici na bazen dolaze četiri puta u toku četiri tjedna i pritom realiziraju 16 školskih sati. Učenici na bazene i sa bazena dolaze i odlaze u pratnji svojih učiteljica: Marije Jelenić, Blaženke Palatinuš, Jasminke Cikač i Bojane Mikulić. koje su s njima i za vrijeme pauzi koje imaju na bazenima između satova plivanja, dok su za vrijeme samog sata s učenicima učitelji plivanja. Svi učenici napreduju i vesele se ponovnom plivanju.