Erasmus+ dani u našoj školi

Autor: Patricija Husajina, 20. 10. 2020.

Erasmus+ dani u OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica

U našoj školi obilježili smo Erasmus+ dane na više razina .Učiteljica Ljiljana Rinkovec  sa svojim učenicima imala je likovnu radionicu gdje su učenici 1.a razreda izrađivali zastavu Europe i pripremili malu izložbu svojih radova . Učenici 3.a razreda i njihova učiteljica Marija Jelenić pripremili su plesnu radionicu i povezali se on line sa OŠ Vidovec. Škole su ponosne na svoje aktivnosti u čuvanju kulturne baštine. Razmjena iskustva u organizaciji i provođenju Erasmus+ projekata između dviju škola bila je zanimljiva. Završetak aktivnosti bilo je sudjelovanje na on line konferenciji Erasmus+ Mogućnosti i izazovi. Organizator je bila 1.OŠ  Čakovec a sudjelovalo je 30 učitelja, stručnih suradnika, i ravnatelja iz 15 osnovnih i srednjih škola  iz cijele Hrvatske čiji su sudionici diseminirali svoja iskustva u projektima. Našu školu predstavila je v.d. ravnateljica Manuela Stričak koja je govorila o iskustvima u provođenju 5 Erasmus+ projekata koji se od 2018. provode u našoj školi.

Autor članka: Manuela Stričak, prof.