Lidrano

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 9. 9. 2020.

Državna Smotra LiDraNo  2020.

Ovih dana stigla je i jedna lijepa i sretna vijest za našu školu. Naime, čak dva rada naših učenika odabrana su za državnu Smotru LiDraNo koja će se ove izazovne godine održati u malo drugačijem  obliku, online.
U kategoriji literarnih radova na državnu smotru odabrana je pjesma Hoj sem-iš tam učenice Neve Novak i njezine mentorice Ljiljane Rinkovec. U kategoriji radijske emisije odabrana je emisija Da-m šinš (Daj pet). Snimile su je učenice sada već ponosne srednjoškolke Ivana Bašek, Jana Držanić i Hana Jankulija sa svojim učiteljicama Ivom Mihalic Krčmar i Nikolinom Hampamer.
ČESTITKE!