Učenice se plasirale na Državno prvenstvo u šahu

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 11. 12. 2019.

U našoj školi održano je Županijsko prvenstvo u šahu za učenike i učenice u ekipnoj kategoriji. U organizaciji ŠŠD Ftiči i Saveza sportskih školskih društava. Sudjelovalo je 9 škola sa ukupno 55 učenika. Učenice su osvojile odlično prvo mjesto i tako se plasirale na Državno prvenstvo. U sastavu ekipe su bile Julia Matić, Ana Horvat, Sabina Ignac, Corina Kovačić i  Zita Zamuda. Voditelj ekipe je Rajko Trojko a u pripremi natjecanja pomogao je Dragutin Srnec. Učenici su osvojili 5. mjestu a u ekipi su bili: David Konjević, Grga Brnadić, Abel Baranašić, Lovro Hadeljan i Dino Ignac.

Manuela Stričak