Sobočka smotra filma

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 9. 11. 2019.

4. sobočka smotra filma

U sklopu Dana Tomaša Goričnca održali smo i 4. sobočku smotru filma. U jednoj veseloj i opuštenoj atmosferi učenici naše škole mogli su pogledati šest zanimljivih filmova naših prijatelja filmaša iz OŠ Gornji Mihaljevec, OŠ Dr Ivana Novaka Macinec, OŠ Ivanovec, Druge OŠ Čakovec, OŠ Strahoninec i naravno film naše škole.
Cijelu smo atmosferu začinili i filmskim kvizom u kojem su natjecatelji morali prepoznati film iz kojeg je glazba koju smo im pustili. Pobijedila je ekipa Štrumfovi, a članovi ekipe su Josipa Horvat, Lovro Hadeljan, Ena Jančec i Zita Zamuda. Ekipa je osvojila ulaznice za film po svom izboru u kinu Cinestar.
Pohvalili smo i naše marljive i vrijedne članove medijske grupe, a pozdravili smo nove mlade snage, učenike petih razreda. Program su odlično vodile Ivana Bašek, Jana Držanić i Hana Jankulija.
Čestitke svim natjecateljima i pobjednicima!