preskoči na sadržaj

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

 > Naslovnica
Vijesti

Dani Tomaša Goričanca

Autor: IVA Mihalic Krčmar, 5. 11. 2019.

REZULTATI NATJEČAJA "NARODNA NOŠNJA"

 

Dani Tomaša Goričanca obilježiti će se u petak 8. studenoga 2019. godine s početkom u 17 sati kada ćemo otvoriti izložbu radova na temu Narodna nošnja, a u 17:30 u školskoj dvorani na svečanoj priredbi nagraditi najbolje literarne, likovne i fotografske radove.

Napomena: Molimo sve mentore da prikupe i donesu privole učenika čiji su radovi izloženi, nagrađeni i pohvaljeni.

LITERARNI RADOVI

Na natječaj je pristigao ukupno 31 rad iz 11 škola

NAGRAĐENI I POHVALJENI (abecednim redom):

  • Štimamo se – Dorotea Tilošanec 6. a razr. OŠ  Jože Horvata Kotoriba (Mentorica: Nikolina Fuš Zvošec)
  • Međimurska nošnja – Josipa Horvat 6. a razr. OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica (Mentorica: Nevenka Polanec- Petek)
  • Priča  bakine narodne nošnje  - Jurica  Šlibar 1.e  Tehnička škola Ruđera Boškovića Zagreb (Mentorica: Ivana Koletić)
  • Međimurska nošnja - Lana Miličević 4. razr. iz I.OŠ Čakovec (Mentorica: Danijela Topličanec)
  • Negdašnja obleka - Nela Kovačić 6. razr. OŠ  Jože Horvata Kotoriba (Mentorica: Nikolina Fuš Zvošec)
  • Narodna nošnja - Tara Pejković 5. razr. I. OŠ Vrbovec (Mentorica: Dinka Mudri)
  • Najposebneši del nošnje -  Tea Varga 4.razr.  Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec (Mentorica: Mirjana Vidović)
  • Sreča -  Vita Kukolj 6. razr. iz  OŠ  Jože Horvata Kotoriba (Mentorica: Nikolina Fuš Zvošec)

IZLOŽENI RADOVI:

  • Nošnja - Sara Lukša 8.b OŠ  Donja Dubrava (Mentorica: Suzana Karloci –Kvakan)
  • Pesme i kola - Ana Nestić 6.b OŠ Donja Dubrava (Mentorica: Renata Dolenec)
  • Mamičin spomen – Mia Čmrlec 8.b  OŠ Donja Dubrava (Mentorica: Suzana Karloci – Kvakan)
  • Kak je negda bilo – Megi Kutnjak 3.d Srednja škola Čakovec (Mentorica: Tina Novak)
  • Prabakina škrija – Nika Halić 4.a OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica (Mentorica: Ljiljana Rinkovec)
  • Negdašnja oprava – Abel Baranašić 4.a OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica (Mentorica: Ljiljana Rinkovec)
  • Črljeni mašlini - Dora Zvošec 6.b OŠ Jože Horvata Kotoriba (Mentorica: Nikolina Fuš Zvošec)

 

LIKOVNI RADOVI

Na likovni natječaj javilo se 25 škola sa 132 rada.

NAGRAĐENI I POHVALJENI (abecednim redom):

  • Gabriela Pavlic, 5.r. OŠ Draškovec, mentor: Gabriela Binder
  • Julija Matić, 7. razred, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, mentor: Petra Sokač – Debelec
  • Lana Blagus, OŠ Hodošan, mentor: Lea Krušelj
  • Lea Maltar, OŠ Prelog, mentor: Lea Krušelj
  • Leon Kuzma i Eva Novak, 2.razred, OŠ Gornji Mihaljevec, mentor:  Silvija Soldat
  • Matea Kovačev, 3. razred, Graditeljska škola Čakovec, mentori: Tamara Mustač i Darija Dujam
  • Neva Novak. 4.r. OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, mentor: Ljiljana Rinkovec

IZLOŽENI RADOVI:

  • Katarina Crnoja, 8. razred,OŠ Sesvete
  • Laura Kolarek, OŠ Prelog, Mentor: Lea Krušelj
  • Anita Kokić, 6. razred, OŠ Mate Lovraka Zagreb, Mentor: Bernardica Mažar
  • Filip Trakoštanec, OŠ Hodošan, Mentor: Lea Krušelj
  • Vito Bistrović, 8. razred, III.OŠ Čakovec, Mentor: Petra Sokač Debelec
  • Hana Purić, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mentor: Petra Sokač Debelec
  • Stela Vlah,6. razred, OŠ Draškovec, Mentor: Gabriela Bindar
  • Vanesa Šalković, 5. razred, OŠ Draškovec, Mentor: Gabriela Bindar
  • Rea Pongrac, OŠ Prelog, Mentor: Lea Krušelj
  • Sara Sečan, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mentor: Petra Sokač Debelec
  • Emina Vićentijević, 8. razred, III. OŠ Čakovec, Mentor: Petra Sokač Debelec
  • Ela Purić, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mentor: Petra Sokač Debelec
  • Barbara Slaviček, 5. razred, OŠ Draškovec, Mentor: Gabriela Bindar
  • Krišan Jelisić, 8. razred, OŠ Mate Lovraka Zagreb, Mentor: Bernardica Mažar
  • Laura Topčić, 8. razred, OŠ Mate Lovraka Zagreb, Mentor: Bernardica Mažar
  • Tara Božek, OŠ Prelog, Mentor: Lea Krušelj
  • Roberto Podhraški, 4. razred, OŠ Oroslavje, Mentor: Petra Svečnjak
  • Patricia Vidović, 4. razred, OŠ Sesvete, Mentor: Roberta Pezić
  • Tena Vurušić, 3. razred, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mentor: Nada Črep
  • Mateo Jelavić Čačić, OŠ Metrojak, Mentor: Roberta Barić
  • Helena Marčec, 4. razred, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mentor: Ljiljana Rinkovec
  • Blaž Patafta, 3. razred, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mentor: Nada Črep
  • Ela Jarković, OŠ Metrojak, Mentor: Roberta Barić
  • Nina Šuprina, 4. razred, OŠ Oroslavje, Mentor: Ankica Šok
  • Lana Šimag, OŠ Oroslavje, Mentor: Petra Svečnjak
  • Marta Novak, 4. razred, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mentor: Ljiljana Rinkovec
  • Leticija Brlečić , 4. razred, OŠ Sesvete, Mentor: Roberta Pezić
  • Mia Šafarić, 1. razred, OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec, Mentor: Vesna Golub
  • Jona Markov. 2. razred, OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec, Mentor: Ladislava Šestak-Horvat
  • Tin Korent, 1. razred, OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec, Mentor: Vesna Golub
  • Lea Vidović, 2. razred, OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec, Mentor: Ladislava Šestak-Horvat
  • Maša Šopar, 4. razred, I. OŠ Čakovec, Mentor: Danijela Topličanec
  • Zita Gojnik, 4. razred, I. OŠ Čakovec, Mentor: Danijela Topličanec
  • Alana Magdić, 3. razred, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mentor: Štefanija Hajdarović
  • Julija Juras, 4. razred, OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mentor: Ljiljana Rinkovec
  • Eva Crnek, 4. razred, OŠ Oroslavje, Mentor: Ankica Šuk

 

FOTOGRAFSKI RADOVI

Na fotografski natječaj su se javile 4 škole sa 94 rada.

NAGRAĐENI I POHVALJENI RADOVI (abecednim redom):

  • Čižma - Ena Jančec, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer
  • Mali Folkloraši - Folklorna grupa OŠ Gornji Mihaljevec, OŠ Gornji Mihaljevec, mentor: Silvija Soldat
  • Poculica - Julia Matić, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer
  • Visoko na slami - Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Ivana Juranko
  • Okret - Sara Dovečer, Graditeljska škola Čakovec, mentor: Ivan Čondor
  • Veš - Vida Ciglar, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer
  • Dukati - Zita Zamuda, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer

IZLOŽENI RADOVI:

  • Treba se zrihtati, Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Ivana Juranko
  • Pumparice, Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Ivana Juranko
  • Fajne puce, Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Ivana Juranko
  • Luščara, Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Ivana Juranko
  • Dremaje, Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Ivana Juranko
  • Špancejr, Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Ivana Juranko
  • Prestiranje veša, Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Ivana Juranko
  • Mama, žejna sam, Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Ivana Juranko
  • V kuruzi, Megi Kutnjak, Srednja škola Čakovec, mentor: Tina Novak
  • Najlepšiša, Leon Horvat, Srednja škola Čakovec, mentor: Tina Novak
  • Djevojka, Paulo Đukes, Graditeljska škola, mentor: Ivan Čondor
  • Zalakaroš, Iva Fegeš, Graditeljska škola, mentor: Ivan Čondor
  • Soba, Marta Lukša, Graditeljska škola, mentor: Ivan Čondor
  • Nošnja, Vanja Modrinjak, Graditeljska škola, mentor: Ivan Čondor
  • Nikola i Nohab, Laura Oković, Graditeljska škola, mentor: Ivan Čondor
  • Kruh, Mura Levačić, Graditeljska škola, mentor: Ivan Čondor
  • Nošnjica, Matija Meglić, Graditeljska škola, mentor: Ivan Čondor
  • Poculica, Vanja Modrinjak, Graditeljska škola, mentor: Ivan Čondor
  • Baka, Lucija Toplek, Graditeljska škola, mentor: Ivan Čondor
  • Beba, Aida Trstenjak, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Mašlin, Aida Trstenjak, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Tibet, Aida Trstenjak, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Škorje, Aida Trstenjak, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Marama, Ena Jančec, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Za na glovo, Ena Jančec, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Pruslek, Ena Jančec, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Dečec, Hrvoje Horvat, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Mož, Hrvoje Horvat, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Živeli, Julia Matić, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Baka Mara, Julia Matić, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Dobrodošli, Julia Matić, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Idemo na delo, Julia Matić, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Povorka, Vida Ciglar, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Škrlak, Vida Ciglar, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Vu senci kuržjaka, Zita Zamuda, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Črlena ruža, Zita Zamuda, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Črna čipka, Zita Zamuda, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Črne čižme, Zita Zamuda, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar
  • Tu ima čuda sega, Zita Zamuda, OŠ T. Goričanca Mala Subotica, mentor: Nikolina Hampamer i Iva Mihalic Krčmar




CMS za škole logo
Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr
preskoči na navigaciju