Treća smjena

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 31. 3. 2019.

Mala Subotica ponovno u znaku broja 3

Zeleni brojevi 3 ponovno se pojavili u Maloj Subotici. Mještani i prolaznici se pitaju što će se događati. No, nisu samo brojevi 3. U Čakovcu je najava na plakatu DEJ SE GENI, DEJ SE POKRENI, u kafićima novi šećeri s istom porukom.

Niste znali da je to povezano? Tri su to poveznice najava za ''Treću smjenu'',  događaj koji se će održati 12. travnja 2019. od 16.00 nadalje u prostorijama OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica.

Uskrsni sajam, radionice, igraonice, prezentacije udruga, srednjih škola, pojedinaca i još mnogo toga očekuje vas u sobočkoj školi. Više od 20 različitih aktivnosti koje će biti raspoređene po čitavoj školi.

Zapamtite i posjetite događanja u školi. Rezervirajte svoje slobodno vrijeme i dođite. Povežimo školu i život društvene zajednice u našoj sredini. Vidimo se.

''Genite se i pokrenite i vi''!