Likovni natječaj

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 3. 2. 2019.

Šetnja pod morem

Međunarodni festival podvodnog filma „Sprehodi pod morjem“ nastao je sa željom da se široj javnosti predstave ljepote koje skriva morska površina. Organizatori su Plavalni klub Slovenske Konjice i mjesto Slovenske Konjice iz Slovenije.

U sklopu festivala organizira se i likovni natječaj koji ima međunarodni karakter. Ove godine na likovni natječaj javilo se 1311 učenika iz ukupno 7 zemalja. Prosudbeno povjerenstvo među pristiglim je radovima odabralo 23 koji su nagrađeni te će biti izloženi u Kulturnom domu Slovenske Konjice od 31. siječnja do 28. veljače 2019.

Nagradom „ Mali morski konjic“ nagrađen je i likovni rad učenice Marte Novak, (3. a razred) iz OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica. Martina mentorica je dipl. učiteljica razredne nastave Ljiljana Rinkovec.