ŠKOLSKA ČAROLIJA ADVENTA

Autor: IVA Mihalic Krčmar, 6. 12. 2018.

PROGRAM:

• Predavanje Casimira Nomo Nemija Rodriguea na temu Afrika. Predavanje počinje u 17.00h.
  • Večer matematike - skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Radionice započinju u 18.00h i traju 45 min., sudjelovati mogu svi, mali i veliki. Učenici, roditelji, bake, djedovi…
  • ŠKOLSKI BOŽIĆNI SAJAM – prodaja rukotvorina učenika Zadruge „Drenek“ od 17.00h.
  • Uključit ćemo se u humanitarnu akciju HVIDR-e pod nazivom „Međimurje za svoje branitelje“. Akcijom se želi pomoći međimurskim braniteljima koji žive od nedostatne novčane naknade i nemaju dovoljno za osnovne životne potrebe, kako bismo im pomogli, skupljat ćemo prehrambene proizvode.