Natječaj "Stare priče i legende"

Autor: Sanja Posavec, 30. 10. 2018.

Dodijeljene nagrade najboljim likovnim, literarnim i fotografskim radovima

Na natječaje je pristiglo više desetaka radova, iz više osnovnih škola: OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, PŠ Žiškovec, OŠ Belica, OŠ Domašinec, OŠ Donji Kraljevec, OŠ Draškovec, OŠ Gornji Mihaljevec, III. OŠ Čakovec, OŠ Podturen i OŠ dr. Ivana Novaka Macinec.

Učenici nagrađeni posebnim nagradama, koje su primili u petak na svečanosti u čast književniku Tomašu Goričancu su:

Likovni radovi:

Vid Koštarić

Tarja Novak

Lovro Hranilović Tarandek

Neva Novak

Ana Marčec

Literarni radovi:

Zita Zamuda

Mia Medvedec

Leoni Tkalčec

Magdalena Trupković

Niko Vugrinec

Fotografski radovi:

Iva Branilović

Darija Branilović

Zita Zamuda

Ena Jančec

Julia Janković i Hana Halić

Julia Matić

Nagrađeni su mentori: Ladislava Šetak-Horvat, Ruža Golić, Petra Sokač, Ljiljana Rinkovec, Slavica Švec, Jasminka Drabić, Ljiljana Rinkovec,Ljerka Jezernik, Ljubica Horvatić, Andrea Matić, Kristinka Vugrinec i Nikolina Hampamer.

Čestitamo još jednom svima na trudu, kreativnosti i talentu!