Likovni rad

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 6. 9. 2018.

Kreiraj marku bajnu i osvoji nagradu sjajnu

Hrvatska pošta u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje već dvanaestu godinu zaredom u osnovnim školama provodi natječaj za odabir likovnog rješenja dječje poštanske marke Republike Hrvatske. Tema ovogodišnjeg natječaja „Kreiraj marku bajnu i osvoji nagradu sjajnu!“ bila je - Čuvajmo naše šume.

Pobjednički rad tiskan je kao poštanska marka. Na natječaju je sudjelovalo čak 206 osnovnih škola s ukupno 1116 likovnih radova.

Stručno povjerenstvo odabralo je tridesetak najuspješnijih radova.

I učenici OŠ Tomaša Goričanca sudjelovali su na tom natječaju i među najuspješnijim radovima svoje mjesto našao je rad Leone Drvenkar, učenice 3. razreda. Likovni rad je nastao pod mentorstvom učiteljice Ljiljane Rinkovec.