SOVA

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 26. 3. 2018.

Odlična posjećenost Treće smjene - motivacija za daljnji rad

U OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica uspješno je proveden projekt "Treća smjena", koji je osmišljen u suradnji s Forumom za slobodu odgoja kao dio projekta „Pokreni promjenu“, a nagrađen je i nagradom "Otisak srca" koja se dodjeljuje za volonterske inicijative učenika.

Od same ideje, promocije do realizacije projekta uključeni su bili mnogi učenici, djelatnici škole, roditelji. Postavljenjem brojke 3 u blizini škole mnoge su zaintrigirali što će se to događati. Petak 23.3. školu je okupiralo stotine zainteresiranih posjetitelja. Provodile su se radionice izrade uskrsnih ukrasa, priprema jela, šivanje platnenih vrećica, sportske aktivnosti, aktivnosti čitanja, radionice tehnike i astronomije i još niz drugih. Svatko je mogao pronaći nešto za sebe.

Dobrovoljni prilog koji su dali u zamjenu za fini Sobočki langoš namijenjen je Ivanu Sabolu, učeniku 2.b razreda kojemu je nakon dugotrajne bolesti napokon uspješno transplantiran bubreg i trenutno se nalazi na oporavku u bolnici u Padovi.

Velik broj posjetitelja odlična je motivacija da dogodine bude još bolje, aktivnije i dinamičnije.

Više fotki.