FTIČI - futsal

Autor: IVA Mihalic Krčmar, 14. 3. 2018.

FTIČI OSVOJILI 2. MJESTO!

Danas, 14.3.2018. održane su kvalifikacije za Županijsko prvenstvo u futsalu za učenike 5. i 6. razred. Sudjelovale su školske ekipe ŠŠD Ponos, ŠŠD Ftiči, ŠŠK Hodošan i ŠŠD Prva, 1.OŠ Čakovec. Prvu utakmicu igrali su ŠŠD Prva i ŠŠK Hodošan, utakmica je bila napeta, ali ŠŠD Prva je izvukla pobjedu s 3:1. U drugoj utakmici susreli su se ŠŠD Ponos i naši Ftiči, utakmica je završila s ogromnom gol-razlikom od čak 5:0 za Ftiče. Postignut je i hattrick od strane Matije Taradi. U trećoj utakmici za 3. mjesto natjecali su se ŠŠK Hodošan i ŠŠD Ponos, ŠŠK Hodošan je odnio pobjedu s gol razlikom od 3:2. U finalu je ŠŠD Prva odnijela pobjedu s gol razlikom 5:2. Nažalost Ftiči su izgubili u finalu. Ali su se borili svom snagom.

Utakmice su bile uzbudljive, a konačni poredak ekipa je:

1. ŠŠD Prva, 1. OŠ Čakovec

2. ŠŠD Ftiči, OŠ TG Mala Subotica

3. ŠŠk Hodošan, OŠ Hodošan

4. ŠŠD Ponos, OŠ Podturen

Naš ŠŠD Ftiči vodio je učitelj Tomislav Podgorelec, a sastav ekipe je: Tin Horvat, Gabrijel Jančec, Niko Vugrinec, Luka Juras, Tino Švenda, Deni Švenda, Patrik Horvat, Niko Jančec, Matija Taradi

Dino Stojčević 8.a