ŠŠD FTIČI

Autor: IVA Mihalic Krčmar, 7. 12. 2017.

Županijsko prvenstvo u futsalu za učenike

U četvrtak, 7.12.2017. u našoj školi održane su kvalifikacije za Županijsko prvenstvo u futsalu za učenike. Natjecale su se ekipe iz OŠ Ivanovec, Orehovica, Sveti Juraj na Bregu, 1.OŠ Čakovec i domaćin ŠŠD Ftiči.

Sastav ekipe ŠŠD Ftiči: Vlašić Petar, Dodlek Karlo, Piškor Patrik, Horvat Leonard, Taradi Samuel, Obadić Dominik, Slaviček Fran, Hadeljan Petar, Toplek Martin i Leonardo Jančec. Voditelj ekipe  učitelj Tomislav Podgorelec.

ŠŠD Ftiči pobijedili su u prve dvije utakmice uvjerljivim rezultatima protiv OŠ Ivanovec 10:3 i protiv OŠ Orehovice 8:1. U uzbudljivoj i izjednačenoj  borbi u finalnoj utakmici protiv 1. OŠ Čakovec izgubili su 5:3 te osvojili 2. mjesto u ovoj kvalifikacijskoj grupi.

Čestitke svim igračima i voditelju Tomislavu Podgorelcu.

Fotke.