Likovno-literarni natječaj

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 10. 6. 2017.

HRVATSKA KULTURNA BAŠTINA

Pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta OŠ kneza Branimira Donji Muć ove je godine organizirala i provela 22. likovno-literarni natječaj „Hrvatska kulturna baština“.

Ovogodišnja tema bila je „Narodno blago moga kraja“. Cilj natječaja bio je prikazati način i život predaka sa svrhom zaštite i prenošenja kulturnog identiteta naroda.

U likovnom dijelu natječaja sudjelovali su i učenici OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica. Tri likovna rada naših učenika bila su izložena na prigodnoj izložbi. To su radovi sljedećih učenika: Neve Novak, 1.a, Nike Halić, 1.a i Helene Marčec, 1.a. Mentorica učenicima je učiteljica Ljiljana Rinkovec.