preskoči na sadržaj

Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica

 > Naslovnica
Vijesti

Dan Roma i Treća smjena

Autor: Sanja Posavec, 7. 4. 2017.

TREĆA SMJENA

10. travnja 2017.

 

NASTAVA:

 

1. sat 8.15 do 8.35

2. sat 8.40 do 9.00

3. sat 9.05 do 9.25

4. sat 9.30 do 9.50

5. sat 10.10 do 10.30

Za informacije o priredbi i aktivnostima koje će se održati u sklopu Treće smjene kliknite na "više".

U 10.30 užina za sve učenike. Razrednoj se podjeli u učionici, a učenicima prve i druge smjene podijeli se na terasi.

10.45 odlazak prema Domu kulture gdje će se održati priredba povodom Dana Roma.

Autobus dolazi pred Dom kulture i odvozi djecu za Sv. Križ ostali dolaze pred školu odakle će autobusom otići kućama.

U 12.30 – natjecanje u spelling

18 do 21 sat Uskršnji sajam i radionice:

  • ŽIVOTINJE AKTIVNE NOĆU – Olivera Šercer Žokalj

-15 UČENIKA 5. DO 8. RAZRED

  • KARWOCHE – VELIKI TJEDAN – Ivana Škvorc i Kristina Obadić

15 UČENIKA OD 5. DO 8. RAZREDA

  • IZRADA MOBILA – Natalija Štefanić i Patricija Granatir

20 UČENIKA OD 5. DO 8. RAZREDA

  • ŠAH – Dragutin Srnec

40 UČENIKA           

  • MATEMATIKA I SIMBOLI USKRSA – Maja Vurušić i Željka Štampar Zamuda

15 UČENIKA

  • PLETIMO PRSTIMA – Emina Kefelja

10 UČENIKA

                - USKRSNA JAJA – Nina Cmrečak i Ljiljana Rinkovec

                                               UČENICI PRVOG RAZREDA

                - IZRADA CVJETOVA OD JAJA (Slavica Švec i Jasminka Drabić)

                                              UČENICI DRUGOG RAZREDA

                - (Blaženka Palatinuš i Marija Jelenić)

                                               UČENICI TREĆEG RAZREDA

                - ORIGAMI ( Nada Črep i Štefanija Hajdarović)

                                               UČENICI ČEVRTOG RAZREDA

Od 19.30 do 21.00 sati

                - FILMSKA VEČER – Iva Mihalic i Nikolina Hampamer

                                               40 UČENIKA OD 5. DO 8. RAZREDA

  • KNJIŽEVNA VEČER – Patricija Granatir

20 UČENIKA OD 5. DO 8. RAZREDA

  • PROMATRANJE NOĆNOG NEBA – Kristijan Jabuka Smiljanić

20  UČENIKA OD 5. DO 8. RAZREDA

  • AEROBIK – Ljiljana Šipuš

ULAZ SLOBODAN ZA UČENIKE I RODITELJE

Od 18 sati

              DRUŠTVENE IGRE – Magdalena Lipić, Erminija Bektešević

                                               ULAZ SLOBODAN         

 

Autobus:

ujutro dovozi djecu po uobičajenom rasporedu.

10.15 – Piškorovec – Mala Subotica (dovozi drugu smjenu)

10.20 – odvozi RN – svi smjerovi  -

11.40 Dom kulture – Sv, Križ

12.00 sati Škola – Piškorovec

12.20 sati Škola – Palovec _ Držimurec

 

 

 

 

 




CMS za škole logo
Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica / Glavna 55, HR-40321 Mala Subotica / os-mala-subotica.skole.hr / ured@os-mala-subotica.skole.hr
preskoči na navigaciju