Dani otvorenih vrata u Graditeljskoj školi Čakovec

Autor: Iva Mihalic Krčmar, 31. 3. 2017.

Želiš konkretno zanimanje, a ne znaš što se sve nudi? Zanimaju te deficitarna zanimanja koja Ti mogu osigurati stipendiju? Tražiš školu koje će Ti pružiti da izraziš svoju kreativnost? Čuo/la si o nama, ali još ne znaš koje sve programe nudimo?

Nisi siguran/na da je naša škola idealna srednja škola za Tebe?

Odgovore na takva i slična pitanja ponudit će Ti profesori i učenici Graditeljske škole Čakovec na Danima otvorenih vrata

• u petak, 7.4.2017. godine od 16.00 do 20.00 sati
  • i u subotu, 8.4.2017. godine od 9.00 do 12.00 sati

Imat ćeš mogućnost čuti puno korisnih informacija o tome:

• što radi medijski tehničar, a što web-dizajner
  • kako izgleda posao dizajnera unutrašnje arhitekture, a kako dizajnera keramike,
  • koja je razlika između arhitektonskog građevinskog tehničara, te što radi geodetski tehničar,
  • kako izgledaju građevinski nacrti,
  • kako izgleda posao zidara, keramičara, stolara, tesara, montera suhe gradnje, instalatera, ličioca, autolakirera, bagerista,
  • koja su to zanimanja koja Ti omogućavaju da konkuriraš na tržištu rada

U sklopu Škole nalazi se i Učenički dom koji će Ti pružiti sve informacije o mogućnostima smještaja.

Ovo je prilika da dođeš i prošećeš našim učionicama, i radionicama, te vidiš i iskusiš što, kako i gdje se obrazuju naši učenici. Možda poželiš i Ti biti dio naše Škole.

Ujedno, 7.4.2017. u prostorima Škole naši Medijski tehničari pripremaju šou pod nazivom „Led movement“  s početkom u 20.00 sati. Dođi i uživaj u igri svjetla i pokreta!

Dobro nam došli!